autokeuring3 NIEUWE AUTOKEURING IN ZWEVEGEM!

01/11/2019

NIEUWE AUTOKEURING IN ZWEVEGEM!

Mooie realisatie van onze afdeling Algemene bouwwerken!

Vrijdag 01 11 19 werd een nieuw keuringsstation plechtig geopend in Zwevegem. Dit project werd opgetrokken in opdracht van bouwheer Keuringsbureau Motorvoertuigen naar een ontwerp van Bontinck Arch.&Eng. Gent.

De nieuwe autokeuring ligt op bedrijventerrein De Pluim en telt 8 lijnen die uitgerust zijn met de modernste keurings- en meetapparatuur.

Delen op 

01/11/2019

NIEUWE AUTOKEURING IN ZWEVEGEM!

Mooie realisatie van onze afdeling Algemene bouwwerken!

Vrijdag 01 11 19 werd een nieuw keuringsstation plechtig geopend in Zwevegem. Dit project werd opgetrokken in opdracht van bouwheer Keuringsbureau Motorvoertuigen naar een ontwerp van Bontinck Arch.&Eng. Gent.

De nieuwe autokeuring ligt op bedrijventerrein De Pluim en telt 8 lijnen die uitgerust zijn met de modernste keurings- en meetapparatuur.

Delen op