29/03/2021

WELKOM IN ONZE FAMILIE !

BBC blijft groeien en zoekt versterking van het team. Neem gerust een kijkje bij onze openstaande vacatures hier op onze website. 

We zijn onder andere dringend op zoek naar een senior projectmanager voor onze afdeling ruwbouw. In het filmpje krijgt u meer uitleg over het profiel dat we hiervoor zoeken en ons aanbod.  Het is alvast een warme uitnodiging om deel uit te maken van onze jonge en dynamische familie ! 

Delen op 

29/03/2021

WELKOM IN ONZE FAMILIE !

BBC blijft groeien en zoekt versterking van het team. Neem gerust een kijkje bij onze openstaande vacatures hier op onze website. 

We zijn onder andere dringend op zoek naar een senior projectmanager voor onze afdeling ruwbouw. In het filmpje krijgt u meer uitleg over het profiel dat we hiervoor zoeken en ons aanbod.  Het is alvast een warme uitnodiging om deel uit te maken van onze jonge en dynamische familie ! 

Delen op